Coaches

Name From To
Juan Muñiz 20.06.2018
José González 13.01.2018 20.06.2018
Míchel 07.03.2017 13.01.2018
M. Romero 28.12.2016 07.03.2017
Juande Ramos 27.05.2016 27.12.2016
Javi Gracia 01.07.2014 24.05.2016
B. Schuster 14.06.2013 30.06.2014
M. Pellegrini 05.11.2010 30.06.2013
Jesualdo Ferreira 17.06.2010 02.11.2010
Juan Muñiz 01.08.2009 17.05.2010
Tapia 01.08.2008 31.05.2009
Manolo Hierro 03.02.2006 31.05.2006
Tapia 13.01.2005 30.01.2006
Gregorio Manzano 01.08.2004 11.01.2005
Juande Ramos 01.08.2003 31.05.2004