Coaches

Name From To
Lopetegui 14.06.2018
Z. Zidane 04.01.2016 31.05.2018
Rafael Benítez 03.06.2015 04.01.2016
C. Ancelotti 25.06.2013 25.05.2015
José Mourinho 01.07.2010 09.06.2013
M. Pellegrini 01.07.2009 27.05.2010
Juande Ramos 09.12.2008 30.06.2009
B. Schuster 09.07.2007 09.12.2008
F. Capello 06.07.2006 28.06.2007
López Caro 06.12.2005 16.05.2006
Vanderlei Luxemburgo 07.01.2005 04.12.2005
García Remón 20.09.2004 06.01.2005
José Camacho 01.07.2004 19.09.2004
Carlos Queiroz 01.07.2003 15.05.2004
Del Bosque 17.11.1999 30.06.2003
G. Hiddink 11.07.1998 15.03.1999
J. Heynckes 01.07.1997 01.06.1998
F. Capello 01.07.1996 30.06.1997
L. Beenhakker 28.09.1991 30.06.1992
L. Beenhakker 01.07.1986 30.06.1989